Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Trzydniowe warsztaty z zakresu umiejętności aktywnego poszukiwania pracy

     

   W dniach od 25 listopada do 27 listopada w gminie Resko zakończyły się trzydniowe warsztaty z zakresu umiejętności aktywnego poszukiwania pracy. W zajęciach brały udział osoby bezrobotne, które zostały wprowadzone 

w tematykę poruszania się rynku pracy. Uczestnicy uzupełnili wiedzę z zakresu autoprezentacji, przygotowali profesjonalne dokumenty aplikacyjne, brali udział w symulacji rozmów kwalifikacyjnych. Uczestnictwo w szkoleniu miało również na celu zmianę postawy uczestników szkolenia wobec własnych słabości i ograniczeń, odkrycie własnych mocnych i słabych stron oraz zapoznanie się z zagrożeniami współczesnego rynku pracy.

 

 

 

 

Obecnie trwa nabór osób bezrobotnych zainteresowanych udziałem w warsztatach z gmin Węgorzyno, Dobra i Radowo. Zapisy prowadzą doradcy klienta. Serdecznie zapraszamy.

Aktualność dodana przez: Andrzej (2015-12-15 14:05:59) , zredagowana przez: Andrzej (2015-12-23 15:54:16)
Data wydarzenia : 2015-12-01
Data publikacji : 2015-12-01

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://puplobez.pl/wydarzenie/14/trzydniowe-warsztaty-z-zakresu-umiejetnosci-aktywnego-poszukiwania-pracy